Udělejte si automatizaci jednodušší

Společnosti AUVESY, globální leader v oblasti správy verzí programů a datových souborů, a MDT Software spojily své síly a vytvořily novou společnost. Nyní již vystupují pod jedním názvem, AUVESY-MDT, s plánem vývoje společných produktů.

Spojení společností AUVESY a MDT Software představuje 47 let odborných znalostí a zkušeností v oblasti průmyslové automatizace, s geografickým pokrytím v Evropě a Severní Americe. Cílem a vizí tohoto propojení je urychlit inovace, využít a kombinovat funkce a knihovny zařízení a poskytovat vysoce kvalitní řešení a podporu ještě většímu počtu zákazníků.

AUVESY-MDT představilo nový produkt – softwarovou platformu octoplant.

Toto řešení slučuje výhody systému pro automatizovanou správu a zálohování programů nasazených ve výrobním procesu (dříve Versiondog) s efektivní ochranou před kybernetickými hrozbami.

www.auvesy-mdt.com

Váš partner ve světě digitální transformace

Váš projekt je jedinečný a pravděpodobně máte specifické nároky. S takovými projekty máme mnoho zkušeností, podíleli jsme se na stovkách různých automatizačních projektů všech velikostí a odvětví. Ať připravujete nový projekt nebo uvažujete o modernizaci, kontaktujte nás. Budeme se Vám věnovat a společně vymyslíme nejlepší řešení.